Πώς να υποβάλλετε το Αίτημα σας Ηλεκτρονικά

Στόχος: ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ ΑΝΑΚΥΚΛΩΝΩ

ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΑΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΤΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 80% ΤΩΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΩΣΕΤΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 80% ΤΑ ΤΕΛΗ ΣΚΥΒΑΛΩΝ.

Στείλτε το ακόλουθο μήνυμα στο email του Δήμου σας:

Παρακαλώ όπως εφαρμόσετε το σύστημα Πληρώνω Όσο Πετώ γιατί το 2020 “ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ για όσα ΑΝΑΚΥΚΛΩΝΩ” Επισκεφτείτε την ιστοσελίδα: ArxontiaKypria.org ή Energia.bio

Κάντε κλικ στο email του δήμου για αποστολή αίτηματος μέσω εφαρμογής email client του συστήματος σας

ΔΗΜΟΣEmail
Agia Napagrammatia@agianapa.org.cy
Agios Athanasios demos.agios.athanasios@cytanet.com.cy
Agios Dometiosinfo@dad.org.cy
Aglantziainfo@aglantzia.org.cy
Aradippoumunicipality@aradippou.org.cy
Athienoumail@athienou.org.cy
Dalimain@dali.org.cy
Deryneiaderyneia.municipality@cytanet.com.cy
Engomiinfo@engomi.org
Geroskipouinfo@geroskipou-municipality.com
Ipsonasdemosipsona@cytanet.com.cy
Lakatamiamunicipality@lakatamia.org.cy
Larnakamunicipality@larnaka.com
Latsialatsia@latsia.org.cy
Lefkarainfo@lefkara.org.cy
Lefkosiamunicipality@nicosiamunicipality.org.cy
Lemesoslimassol.municipal@cytanet.com.cy
Livadiademoslivadion@cytanet.com.cy
Mesa Yitoniainfo@mesayitonia.com.cy
Pafostown.hall@pafos.org.cy
Paralimniinfo@paralimni.org.cy
Pegeiainfo@pegeiamunicipality.com
Polemidiapolemidiamunicipal@cytanet.com.cy
Polispolismunicipality@cytanet.com.cy
Sotiramunicipality@sotira.org.cy
Strovolosmunicipality@strovolos.org.cy
Tseriinfo@tseri.org.cy
Yeriinfo@yeri.org.cy
Yermasoyiayermasoyia.municipality@cytanet.com.cy